15 абзаців про ФРІ

 

15 абзаців про ФРІ
15 абзаців про ФРІ

1. Молодь об'єдналася в організацію “ФРІ”, щоб впливати на майбутнє України. Члени ФРІ - це вільні, молоді люди, що займають активну життєві позицію у своїх містах та районах, регіонах і країні загалом. ФРІ захищає інтереси молоді, і є однією з найпотужніших молодіжних організацій.

2. ФРІ – це СВОБОДА. Організація має статус незалежної всеукраїнської молодіжної громадської організації, самостійно обирає своє керівництво, яке підпорядковується тільки членам організації. Члени організації допомагають один одному і становлять товариство, актив, або як ще нас називають між собою – СЕРЕДОВИЩЕ !

3. Члени ФРІ не бояться політики, а навпаки творять її складову – МОЛОДІЖНУ, але разом з тим ФРІ не належить до жодної політичної партії, не підтримує жодного партійного лідера, не бере участі у виборах як сторона виборчого процесу. Для боротьби за владу потрібно вступати до партій, а молодіжна організація може дати лише підготовку, рівно як і для бізнесу, культури, науки, тощо...

4. Члени ФРІ – це лідери молоді, вони виражають думки молоді та ідеї, бажання та сподівання. ФРІ-шники намагаються говорити від імені молоді як соціальної групи, висловлюючи її реальні побажання. Кожний член організації, працюючи у ФРІ, здобуває лідерські якості для себе особисто, але організація працює для суспільства. НАША МЕТА – СУСПІЛЬНЕ СЛУЖІННЯ!

5. “ФРІ” має всеукраїнське керівництво. Першими всеукраїнськими керівниками ФРІ було обрано - Тараса Максименка, Миколу Ковальчука, Сергія Хворова, Андрія Шекету, Юрія Юзича (Рада Старійшин), Олександра Солонтай (Голова), Світлану Гаращенко (заступник). Ці люди відіграють помітну роль в молодіжному русі України, часто спрямовуючи і визначаючи його розвиток.
6. ФРІ вдалося створити мережу з власних 52-ох міських та районних організацій у 26 регіонах (області, Крим, місто Київ) будучи присутніми практично по всій карті України. Широка регіональна мережа дозволяє нам реалізовувати всеукраїнські проекти та спілкуватися в рамках всієї країни. В ПЛАНІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ - ФРІ ПОЗА КОНКУРЕНЦІЄЮ !

7. ФРІ допомагає різним молодіжним організаціям та органам студентського і учнівського самоврядування. Серед партнерів ФРІ найсильніші молодіжні об’єднання України. Крім того, ФРІ має дружні організації-партнери в багатьох країнах світу, у тому числі в сусідніх – Білорусія, Росія, Польща, Словаччина, Молдова, Угорщина. Але основні зусилля ФРІ направлені на Україну, на роботу з молодими українцями. ФРІ – ЦЕ РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ІНШИХ ОРГАНІЗАЦІЙ.

8. Основа ФРІ – це молоді підприємці і бізнесмени, студенти і молоді науковці, політологи і молоді політики, члени професійних громадських організацій та депутати. Середній вік члена організації – 21-23 роки. Серед членів організації є учні, а також працююча молоді і молоді родини віком до 35 років.

9. Бути Фундатором – почесно. Кожний фундатор вкладає у розвиток України частинку свого часу, коштів, інформації, зв’язків, добровільної праці, тощо. Разом з тим, все що робиться – то тільки на добровільній основі, тільки по власному бажанню та переконанню. Реалізовуються тільки ті проекти, які подобаються Фундаторам та ними активно підтримуються.

10. ФРІ реалізовує реалізує регіональні ініціативи та низку національних проектів, серед них – “Наше кіно”, “Фонд підтримки бібліотек”, “Наша музика”, табір “Лідер” під г.Говерла тощо. На різноманітні акції та заходи в рамках місцевих проектів молодь з одних міст приїжджає в інші міста. Кожний член ФРІ набагато більше бачив реальної України ніж просто молода людина.

11. Для всього світу загалом, та молоді зокрема, в Інтернеті нами створений інформаційний сайт – ВІЛЬНИЙ МОЛОДІЖНИЙ ПОРТАЛ. Він знаходиться за адресою www.fri.net.ua Там багато різноманітної цікавої інформації про молодь і для молоді, розміщуються різноманітні можливості та оголошення, анонси, запрошення.

12. Сьогодні в Україні в різних формах активності задіяними є 150 тис. молодих людей віком з 14 до 35 років. Це дуже мало, адже молоді в Україні 15 млн.! Одним з наших стратегічних завдань є збільшити кількість молодих активістів суспільного життя, до 450 тис. у 2009 році. Для цього ми розробляємо і подаємо, пропагуємо цікаві молодіжні ініціативи – молодіжний туризм, семінари, тренінги, табори, альтеративні форми дозвілля у вигляді ділових ігор, тощо. ВСЕ ЩО ОРІЄНТОВАНЕ НА МОЛОДЬ ПОВИИНО БУТИ ЇЙ ЦІКАВИМ !

13. Фінансується діяльність ФРІ і відбувається процес забезпечення іншими ресурсами, за рахунок спонсорської допомоги українського бізнесу, пожертв фундаторів, допомоги інших громадських організацій, членських внесків та міжнародної-технічної допомоги. НАЙБІЛЬШЕ МИ ЗАВДЯЧУЄМО ПІДПРИЄМЦЯМ ТА БЛАГОДІЙНИКАМ !

14. Ми плануємо свою роботу. Керівництво організації розробило план стратегічного розвитку Фундації на найближчі 3 роки і з цим документом може ознайомитися кожен зацікавлений. Разом з тим, кожна місцева організація ФРІ має свій план роботи, у відповідності до побажань молоді. МИ ЗАОХОЧУЄМО САМОСТІЙНЕ ПРИЙНЯТТЯ МОЛОДДЮ РІШЕНЬ НА МІСЦЯХ !

15. Наші гасла - АКТИВНІСТЬ! НОВІ ДРУЗІ і ВРАЖЕННЯ! САМОРОЗВИТОК - в ім’я МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!


Создан 24 ноя 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником